• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мото Метал Лиен Алуминиум Раб МО 6Х135 5. СГ-БЛК-МИЛ, МО97068067900

Мото Метал Лиен Алуминиум Раб МО 6Х135 5. СГ-БЛК-МИЛ, МО97068067900

 
DEN 2560.00

Количина на стоки
Достапно

Основана во 2002 Година Мото Метал е создаден за гласно. Оние кои на крајот стојат обединети за да ја одбранат својата личност на еклектичен бунт пред општеството. Не за мејнстримот за дивината. Мото Металните тркала се крајниот симбол на културата на непогрешливи поединци. Како и нивните сопственици, тие не играат според правилата. Тие се последниот дел од машината изградена за да ја оспори нормата гласно и подготвена да испушти вилици. Мото Метал Лиен Алуминиум Раб МО970 16Х8 6Х135/5,5 СГ-БЛК-МИЛ 00ММ, МО97068067900. МО97068067900. 6Х135/5.5 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.


Карактеристики на понудата

Слични понуди