• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Калавеј Турнеја АВТЕНТИЧНИ Голф РАКАВИЦА НОВИ

Калавеј Турнеја АВТЕНТИЧНИ Голф РАКАВИЦА НОВИ

 
DEN 3184.00

Количина на стоки
Достапно

Ааа турнеја одделение кабрета кожа, неспоредлив чувство, се вклопуваат и перформанси, супериорна флексибилност, чев затворање табот овозможува лесна употреба и неспоредлив прилагодување одговара Калавеј Турнеја Автентични Голф Ракавица (МЕНС ЛЕВО Кадет МЕДИУМ) НОВИ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди