• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Темна Боја 26-Мерач Жица на 5-Двор Калеми, 12-Пакет

Темна Боја 26-Мерач Жица на 5-Двор Калеми, 12-Пакет

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Купете ја десетината обоена жица од Уметничка жица со 26 мерачи во 12 различни бои совршена за накит, бележник, печат и Уметничка Жица за украсување на домот/градината-Купете Ја Десетината Обоена Жица. Оваа жица е совршена за накит, бележник, печат, декор за дом и градина и разни други проекти. Оваа жица е произведена имајќи ја предвид вашата креативност! Единственото ограничување во работата со жица е вашата имагинација! Овој пакет содржи дванаесет 3д калеми жица во различни бои. Достапно во различни комбинации на бои и мерачи : секој се продава одделно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди