• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Марвел Филмски Универзум-Доктор Чудно-Светларник Ѕид Постер, 14.725 22.375

Марвел Филмски Универзум-Доктор Чудно-Светларник Ѕид Постер, 14.725 22.375

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

Осветлете ја секоја просторија со Овој Филмски Универзум На Марвел - Доктор Чудно - Ѕиден Постер Со Светларник. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународниот Марвел Филмски Универзум-Доктор Чудно-Светларник Ѕид Постер Врамени Трендови Постери имаат премија сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".


Карактеристики на понудата

Слични понуди