• Најдобра цена
  • Неодамнешно
- Зафат Стигнале Топката Црна 2pk

- Зафат Стигнале Топката Црна 2pk

 
DEN 56.16

Количина на стоки
Достапно

Пенкалата што се повлекуваат имаат мек гумен стисок за целодневна удобност при пишување. Лесните пенкала што не се полнат нудат средна точка од 1,0 мм, видливо ниво на мастило и цврст метален клип. Бојата на зафат одговара на бојата на мастилото. Мастилото за брзо сушење го намалува размачкувањето за да ги одржува вашите документи чисти и безбедни. Зебра Пенкало З-зафат Макс Хемиско Пенкало Информации За Производот Тип На Точка : Медиум. Големина на точка : 1 мм. Боја На Мастило : Црна. Пополнување : Не. Повлекување : Да. Боја На Барел : Јасно. Карактеристики : Нелизгање, Џебен Клип, Видливо Снабдување Со Мастило. Разно Рециклирани : Не. Рециклирана Содржина : 0%. Пост-потрошувачки-отпад% : 0%. Собранието Задолжително : Не. Земја На Потекло : Кина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди