• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Здраво-Работи ТУН 6.5-во. Тр Голем & Градина Цевка

Здраво-Работи ТУН 6.5-во. Тр Голем & Градина Цевка

 
DEN 4208.48

Количина на стоки
Достапно

Здравата Цевка може да ви помогне да ја одржувате вашата косилка, да останете во добра состојба и да одржувате долгорочна употреба. Кога рамен ќе се закани дека ќе ве спречи да го одржувате тревникот, можете повторно да го тркалате секачот за трева со оваа цевка за замена. Оваа внатрешна цевка помага да ги одржувате вашите гуми на врвни перформанси со намалување на отпорот на тркалање, поддршка на потешки оптоварувања и спречување на истекување на воздухот. Заменската цевка 16" х 6,5-8" (ТР13) одговара на различни косилки за јавање. Овој производ е направен во Кина. Здрава Цевка 16 х 6,5-8( ТР13) : внатрешната цевка на бутил може да работи подобро со спречување на истекување на воздухот, одржување на долготрајна употреба, намалување на отпорноста на тркалање и поддршка на потешки товари. Тешка цевка за косилки за возење. 16 " х 6,5-8 "(ТР13). Тревник и градина. Произведено Во Кина. Цената не вклучува услуги за гуми, такси за отстранување гуми или какви било применливи државни еколошки даноци. Вистинската гума може да варира од прикажаната слика. Инсталација на гуми од 12 долари по гума. Кликнете тука за повеќе информации.


Карактеристики на понудата

Слични понуди