• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Моето Мало Пони Скокачки Налепници 8

Моето Мало Пони Скокачки Налепници 8

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Скокачките налепници имаат 3д ефект што овозможува секоја налепница да застане. Еден лист Скокачки Прозорци и еден лист стандардни налепници за хартија во секое пакување, што ви овозможува да мешате и совпаѓате за време на играта. Димензии : 4 "х 8". Еден лист налепници со јазичиња за лепење и преклопување, така што налепницата е вертикална, создавајќи 3-Д ефект. Вториот лист има координирачки налепници за хартија. Лесно нанесување на мазни, суви површини. Наменет за возраст од 3+години.


Карактеристики на понудата

Слични понуди