• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дорман Совозач Страничен Трепкач Собранието На Светлото За Паркирање За Специфични Модели На Тојота одговара избери: 1987-ТОЈОТА КАМРИ

Дорман Совозач Страничен Трепкач Собранието На Светлото За Паркирање За Специфични Модели На Тојота одговара избери: 1987-ТОЈОТА

 
DEN 9967.52

Количина на стоки
Достапно

Овој склоп на трепкач/светло за паркирање одговара на оригиналната опрема за вклопување и функција во одредени возила. Изработена од издржливи материјали, оваа единица е произведена според строги инженерски стандарди за квалитет за да обезбеди сигурни перформанси во текот на долг работен век. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Издржлива конструкција - овој дел е изработен од квалитетни материјали за долг работен век. Економично решение-нуди оригинален квалитет на опремата по конкурентна цена. Обезбеден квалитет - ова склопување на трепкачот/светлото за паркирање претрпе ригорозно тестирање за да обезбеди стандарди за квалитет. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Тојота Камри : 1987, 1988, 1989, 1990, 1991.


Карактеристики на понудата

Слични понуди