• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вудсток Путер Од Бадем, Мазен, Несолен, Оз

Вудсток Путер Од Бадем, Мазен, Несолен, Оз

 
DEN 111.68

Количина на стоки
Достапно

ВУДСТОК МАЗНИОТ НЕСОЛЕН ПУТЕР ОД БАДЕМ Е НАПРАВЕН СО ОРГАНСКИ НЕБЛАНШИРАНИ СУВИ ПЕЧЕНИ БАДЕМИ. НИЕ КОРИСТИМЕ САМО БАДЕМИ КОИ НЕ СЕ ГЕНЕТСКИ МОДИФИЦИРАНИ. НАШИОТ ПУТЕР ОД БАДЕМ Е ОДОБРЕН ЗА КОШЕР ДИЕТИ. СО 190 КАЛОРИИ ПО ПОРЦИЈА, НАШИОТ ПУТЕР ОД БАДЕМ ОБЕЗБЕДУВА 6 ГРАМА ПРОТЕИНИ И 3 ГРАМА ДИЕТАЛНИ ВЛАКНА. ОВАА ТЕГЛА СОДРЖИ 16 МЛ. ОД МАЗЕН НЕСОЛЕН ПУТЕР ОД БАДЕМ. Путер Од Бадем Од Вудсток, Мазен, Несолен, 16 Мл.


Карактеристики на понудата

Слични понуди