• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Изорлајн Интернешнл Ад. Изорлин Супер Ко-Полимер Јасно И Здраво Жолто И Чад

Изорлајн Интернешнл Ад. Изорлин Супер Ко-Полимер Јасно И Здраво Жолто И Чад

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Создаден за дискриминирачкиот риболовец на сол и слатководни води! Изорлин прави врвни риболовни линии кои ви обезбедуваат крајна сила, сигурност, издржливост, висока отпорност на триење, мало истегнување и висок квалитет. Изорлајн Интернешнл Ад. Изорлин "ХХХ Супер Ко-Полимер" Јасно И Здраво Жолто И Чад : Потенка, посилна, повеќе линија на вашата ролна. Оценето една од најтешките монофиламентни линии достапни насекаде. Најдобрите ко-полимер монофиламент во светот. Направено на најмодерниот екструдер контролиран со ласер во светот. Одлично за макари за мамка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди