• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Зелена Оди Џеб Голф Топка Мијалник Од Проактивни Спортови

Зелена Оди Џеб Голф Топка Мијалник Од Проактивни Спортови

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Никогаш не заборавајте ја вашата крпа на зелена или повторно ставете ја со валкана топка. Навлажнете ја облогата од Микрофибер Од Зелената Боја-Одете И лизнете ја во вашиот џеб. Останува влажно целиот круг, без оглед на температурата, додека вашиот џеб останува сува. Направено од водоотпорен надворешен материјал кој е толку удобен ќе заборавите дека е таму. Перење. Облогата од микрофибер лесно и ефикасно ја чисти вашата топка водоотпорниот материјал останува влажен одвнатре и сув однадвор целиот круг лесно се вклопува во вашиот џеб издржлив, лесен и достапен за перење во црна, црвена, сина, портокалова и розова боја.


Карактеристики на понудата

Слични понуди