• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Погодност Концепти Њупорт Делукс Фиока Биро Со Полица, Слонова Коска

Погодност Концепти Њупорт Делукс Фиока Биро Со Полица, Слонова Коска

 
DEN 1510.40

Количина на стоки
Достапно

Завршете ја вашата домашна канцеларија Со Бирото За Фиоки Њупорт Делукс 2 со Полица по Практични Концепти. Ова биро во современ стил има две пространи фиоки со копчиња од нерѓосувачки челик и мазни слајдови со топчести лежишта кои овозможуваат лесна пристапност. Секоја фиока открива доволно простор за складирање на канцелариски додатоци. Широката пространа работна површина нуди многу простор за електроника и други најважни работи. Исто така, уживајте во организацијата без заплеткување благодарение на двете дупки за управување со кабли, одлични за канцелариски поставки кои вклучуваат двојни монитори, полначи за телефони и многу повеќе! Како бонус, мини полица е прикажана на горниот заден дел од бирото совршено за тегла со пенкала или вашето омилено сочно растение. Ова модерно парче е дизајнирано од цврст МДФ и честички и завршено со мазен меламин од хартија. Прекрасни координативни парчиња се достапни од Колекцијата Њупорт со Практични Концепти, секој продаден одделно. Погодност Концепти Њупорт Делукс 2 Фиока Биро Со Полица, Слонова Коска Карактеристики : Дел Од Њупорт Колекција Од Страна На Погодност Концепти. Современи И Модерни Стилови. Широк Десктоп И 2 Пространи Фиоки. Изграден од МДФ, Честички И Меламин Од Хартија. Собрани Димензии Точка : (Л) 42 во. x (W) 18 во. х (Ж) 34.75 во.


Карактеристики на понудата

Слични понуди