• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ткаенина Палета Желеа 2.5 Х42 20 Пкг-Лето Во Париз

Ткаенина Палета Желеа 2.5 Х42 20 Пкг-Лето Во Париз

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Исечете ткаенини во различни дизајни. Совршен за мали занаетчиски проекти! Содржи парчиња однапред исечена ткаенина од 20 2, 5х42 инчи во десет различни дизајни. 100% памук. Увезени. Ткаенина Палета Желеа 2.5 " Х42 " 20/Пкг-Лето Во Париз.


Карактеристики на понудата

Слични понуди