• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Моќ Ренџерс Молња Колекција Диви Сила Гнили Акција Фигура

Моќ Ренџерс Молња Колекција Диви Сила Гнили Акција Фигура

 
DEN 1359.52

Количина на стоки
Достапно

Работите стануваат лигави кога Токсиката ги повикува Гнилите од нивната розова гуо да се бори Со Моќните Ренџери! Оваа Моќ Ренџерс Молња Колекција Акција Фигура на Диви Сила Гнилост е извајана во 6-инчен размер и карактеристики премиум деко, артикулација, и боја хитови, заедно со шоу-инспириран додатоци, за страшни позицијата дали прикажани на вашата полица или поставени за време на игра. Вклучува слика, 1 додатоци, алтернативни раце и парче ефект на експлозија. Возраст 4 и повеќе. МОЌ РЕНЏЕРС ДИВИ СИЛА 6-ИНЧЕН АКЦИЈА ФИГУРА : Оваа моќ Ренџерс Молња колекција акција фигура има премија насликани детали и дизајн,ПРЕМИЈА АРТИКУЛАЦИЈА ЗА СТРАШНИ ПОЗИЦИОНИРАЊЕ и ИГРА : Дисплеј, игра, снимајте страшни диорама сцена 6-инчен скала молња колекција фигура има повеќе точки на артикулација,ИНСПИРИРАН ОД МОЌ РЕНЏЕРС ДИВИ СИЛА : Работите се лигави кога Токсика повикува На Гнили од нивните розова goo да се борат Моќ Ренџерс,ХАСБРО АКЦИОНИ ФИГУРИ. ДОБИВМЕ ИСКУСТВО : Од 1923 Година, Хасбро прави акциони фигури, кукли и колекционерски играчки,ДЕЛ ОД КОЛЕКЦИЈАТА МОЛЊИ МОЌ РЕНЏЕРС : ДЕЛ ОД КОЛЕКЦИЈАТА МОЛЊИ МОЌ РЕНЏЕРС : побарајте повеќе колекционерски фигури во Колекцијата Молња. Секој продаден одделно. Предмет на достапност. ПРГ ЛЦ ДИВИ СИЛА ГНИЛИ. ПРГ ЛЦ ДИВИ СИЛА ГНИЛИ. Возраст 4 И Повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години. ПРГ ЛЦ ДИВИ СИЛА ГНИЛИ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди