• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ремек-Дела Деца И Семејство Одбор Игри - Трактор Град Ополи Џуниор

Ремек-Дела Деца И Семејство Одбор Игри - Трактор Град Ополи Џуниор

 
DEN 140.16

Количина на стоки
Достапно

Слезете во трактор таун! Во tractor Town®, пријателите на фармата и тракторите работат напорно заедно, од сонце до сонце. Од садење култури во пролет, до берба на fall..има многу да се направи во текот на целата година! Додека собирате животни и храна од фарма, научете забавни факти за секој од нив на задниот дел од картичката. Само бидете сигурни дека ќе не се забавуваат надвор од гас за вашиот трактор! Забавувајте се на фармата, Со Тракторски Град Ополи Јуниор! Вклучува : Игра Табла, 4 Удар Надвор Играње Парчиња Со Пластични Штандови, 44 Трактор Пластични Маркери, 28 Фарма И Флота Картички, 18 Трактор Град Дело Картички, 4 Култури Картички, Сопствени Пари, Сопствени Трактор Умре, И Правила за 2-4 играчи, возраст 6+. Соберете ги сите ваши омилени животни и храна од долу на фармата. Вклучува : Игра Табла, 4 Удар-Надвор Играње Парчиња Со Пластични Штандови, 44 Трактор Пластични Маркери, 28 Фарма И Флота Картички, 18 Трактор Град Дело Картички, 4 Култури Картички, Сопствени Пари, Сопствени Трактор Умре, И Правила. Имот картички имаат фарма тривијални. За 2-4 играчи, Деца на возраст од 6+години. Ние стоиме зад нашите производи и гарантираме задоволство.


Карактеристики на понудата

Слични понуди