• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Келвин Клајн Машки Памучни Класици Мултипакувани Гаќи За Колкови Со Низок Пораст, Бели, Големи

Келвин Клајн Машки Памучни Класици Мултипакувани Гаќи За Колкови Со Низок Пораст, Бели, Големи

 
DEN 275.04

Количина на стоки
Достапно

Памучна долна облека гаќи со низок пораст мултипак, класично вклопување со ажурирана еластика за дополнителни удобни отвори за нозе и мек, дише, издржлив појас од памучна мешавина со иконско лого На Келвин Клајн. 4-пакет.100% памучна Увезена Кука и затворање На Очите Машина За перење Четири пара памучни гаќи со еластичен логиран појас и предни пакувања се достапни во избрани бои четири пакувања класични гаќички За вклопување Келвин Клајн Машки Класичен Краток Краток Пораст (4-Пакет).


Карактеристики на понудата

Слични понуди