• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Овошје На Разбој Жени оз.Тешки Памук HD Долги Ракави Маица

Овошје На Разбој Жени оз.Тешки Памук HD Долги Ракави Маица

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Мазна и лесна, напред и назад. (Има дури и погодно затворање на предниот дел .) Оди напред. Носете ги вашите најлепливи плетени. Овој градник За Тајни На Playtex практично исчезнува под облеката. Совршен градник за Маици! Елегантното затворање на предниот дел на силвертон овозможува моментално вклучување и исклучување. Свилените беспрекорни чаши обезбедуваат супер-мазна поддршка. Ултра-тенката подлога од пена ви дава облини на обликувачи со помалку прикажување. Ткаенина-амортизирани жици додаваат удобно подигнување и облик. Двослојниот дизајн на грбот нежно ги измазнува испакнатините. Сјајни сатенски ремени се протегаат / прилагодуваат напред. ЗАБЕЛЕШКА : Ова е trusupport® playtex градник со 4-насочен систем за поддршка. Овошје На Разбој Жени 5 мл.Тешки ПАМУК HD Долги Ракави Маица 4930 (2 ПАКЕТ). Тежок Памук. Женски Долг Ракав. Плод На Разбој Долг Ракав. 4930.


Карактеристики на понудата

Слични понуди