• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Колекцијата Ступел Домашен Декор Гроздобер Рекорди Прикажува Ѕидна Уметност

Колекцијата Ступел Домашен Декор Гроздобер Рекорди Прикажува Ѕидна Уметност

 
DEN 478.40

Количина на стоки
Достапно

Љубителите на музиката едноставно ќе ја обожаваат Колекцијата Гроздобер Плочи За Домашен Декор "Ступел" Прикажуваат Ѕидна Уметност, со ред винил плочи во смели, брилијантни бои. Еден албум лежи на врвот за да и даде на оваа ѕидна уметност забавен, драматичен завршен допир. Изберете од достапните опции за големина. За внатрешна употреба. Винил евиденција печати. Вашиот избор на достапен материјал. Современ стил.


Карактеристики на понудата

Слични понуди