• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Семејно појавување на Божиќни пижами Поставете Божиќни тавало карирани ленти за печатење големини за печатење на бебиња-деца-возрасни миленици 2 парчиња и пантало

Семејно појавување на Божиќни пижами Поставете Божиќни тавало карирани ленти за печатење големини за печатење на бебиња-деца-возрасни

 
DEN 168.96

Количина на стоки
Достапно

Совпаѓање на Божиќните пижами. Возрасните врвни изработени од 95% памук/5% спандекс; Панталони изработени од 100% четкан памук. Деца PJ термички врвови со долги ракави изработени од 100% полиестер; Целосна должина 100% полиестерски карирани панталони .. Сите стилови имаат еластична половината; . За безбедноста на детето, облеката за спиење на децата треба да биде привлечна или отпорна на пламен; Оваа облека е отпорна на пламен. За мажи многу стилови сега се достапни во повеќе големини за целото семејство. Отпорен на пламен за безбедност на детето-за безбедност на детето, облеката за спиење на децата треба да биде привлечна или отпорна на пламен; Облеката за пижами на ова дете е отпорна на пламен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди