• Најдобра цена
  • Неодамнешно
HuggleHounds Mascot Knottie Plush Dog Toy - Арканзас Тушутбек, мал

HuggleHounds Mascot Knottie Plush Dog Toy - Арканзас Тушутбек, мал

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Оваа официјално лиценцирана НЦАА Универзитет во Арканзас Плишана играчка за кучиња комбинира квалитет на Huggle Hounds со колегиумско лиценцирање за вистински родител на духови миленичиња. Универзитетот Huggle Hounds е нова класа на играчки со миленичиња брендирани од училиштата со сите наши вообичаени статуси, стил и спас на целосен приказ. Сите јазли се направени со ексклузивна технологија Tuffut, трајна трислојна обвивка однатре што останува мека и лукава однадвор. Оригинални јазли : Нашата плетена, полнета играчка е дизајнирана за сериозно ангажирање на време на игра за вашето кученце! Заколените екстремитети се совршени за вашето кученце да џвака до содржината на нивното срце и да ја олесни играта за кучиња од сите големини . груби и тешки : сите јазли се направени со нашата ексклузивна технологија Tuffut, трајна трислојна обвивка однатре што останува Мека и кукаво однадвор. Тие се дизајнирани да застанат на груба игра без да се распаѓаат. Истекната забава : Knotties се карактеризираат со неколку стратешки поставени пискавци за да го задржат вашето домашно милениче со часови на крајот. Tusk the Razorback : Нека вашето кученце го покаже својот дух на денот на играта со оваа 9 "висока x 5" широка X 3 "Длабоко кучиња играчка. Wooo! Pig Sooie!. Оптимална грижа : Знаеме по еден ден груба игра, играчките за кучиња ќе бидат покриени со слабо и други непожелни работи. Нашите 100% везени јазли можат безбедно да се измиваат на ниска температура и сушени од сушење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди