• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лајонхарт ЛИОНКЛАВ ХТ 245 75Р Цела Сезона гуми-ЛТ245 75Р 121 118К Е 10ПР Одговара: 2011-Шевролет Силверадо ХД ВТ

Лајонхарт ЛИОНКЛАВ ХТ 245 75Р Цела Сезона гуми-ЛТ245 75Р 121 118К Е 10ПР Одговара: 2011-Шевролет Силверадо ХД ВТ

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

ЛАЈОНХАРТ Лајонклоу ХТ Е теренска Гума за Сите Сезони дизајнирана специјално за денешните Теренци, лесни камиони и комбиња. Оваа висококвалитетна гума обезбедува тивко, удобно и одговорно возачко искуство. Покрај тоа, оваа гума може да се пофали со исклучителен животен век на шарите. Долготраен животен век и супериорни перформанси. Дизајниран за непречено и удобно искуство на патот. Подобрен третман на рамото и круто централно ребро за доследно влечење. Широк спектар на големини на располагање. Гуми Само-Тркало Не Се Вклучени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди