• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Канцеларија Ѕвезда Средината На Грбот Еко Кожа Канцеларија

Канцеларија Ѕвезда Средината На Грбот Еко Кожа Канцеларија

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

краток опис не е достапен Osp Мебел 74613 Среден Заден Извршен Стол - Кожа Црно Седиште - Кожа Назад-5 - ѕвезда База-19 "седиште ширина x 17.50" Седиште Длабочина-21.3 "Ширина x 24.3" Длабочина x 39 " Висина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди