• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Колман Половина Галон Термос Бокал, Пренослив, Изолиран, Црвен

Колман Половина Галон Термос Бокал, Пренослив, Изолиран, Црвен

 
DEN 316.80

Количина на стоки
Достапно

Останете хидрирани дома или во движење со Бокалот Колман Од Половина Галон. Изработен е од издржлива пластика отпорна на капе со изолација На Термозон, која е cfc -, HFC-и HCFC - бесплатна, за подобрено задржување на мразот. Бокалот за вода за кампување е отпорен на дамки и мирис, а цврстата надворешност се спротивставува на вдлабнатини, гребнатини и избледување. Исто така, има широк отвор на устата, излив со превртување и врв со пресврт за лесно користење. Полу-Галонскиот Бокал Колман вклучува голема рачка за кауција за практично кревање и транспорт по потреба. Погоден е за задна врата, скари во дворот, паркови, кампување, работно место и патување. Изолацијата на термозонот не содржи CFCs, HFCs или HCFCs, кои го осиромашуваат озонот . Врв со широка уста и капаче за извртување за лесно полнење. Флип-врвот излив за брз пијалок. Облогата отпорна на дамки и мирис помага да се спречат долготрајните мириси. Издржлив дизајн се спротивставува на вдлабнатини, гребнатини и исчезнување. Големата рачка за кауција го олеснува носењето.


Карактеристики на понудата

Слични понуди