• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Огледало Компатибилен Со 1998-Форд Експедиција Ф-Левата Страна На Возачот Хром Кул-Вуе

Огледало Компатибилен Со 1998-Форд Експедиција Ф-Левата Страна На Возачот Хром Кул-Вуе

 
DEN 447.04

Количина на стоки
Достапно

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Автоматско Затемнување : Без Автоматско Затемнување Откривање На Слепи Точки : Без Функција За Слепа Точка Вградено Сигнално Светло : Без Сигнална Светлосна Боја/Завршница : Тип На Хромирање : Рачно Преклопување На Стакло Работа : Моќно Стакло Загреано : Не-Загреана Меморија Потсетиме : Без мемориски белешки : Црна основапроизвод Одговара : Вклучено Е Директно Вклопување На Светлината На Локва : Без Продадено Светло На Локва : Продадено : Продадено ИНДИВИДУАЛНОПРЕПОРАЧАНА Употреба : Огледалата За Замена На Ое Се Вашите Најприфатливи Огледала За Замена На Ое И Тие Се Произведени Од Најквалитетни Материјали Отпорни На Корозија За Да Ги Издржат Сите Видови Временски Услови. Кул Вуе е специјализиран за производство на огледала за сите изработки и модели на возила; Нашите огледала минуваат низ ригорозни временски услови, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате огледала со највисок квалитет. Поддржан од 1-годишна ограничена Гаранција за Кул Вуе-Не можете да погрешите Со Огледалата На Кул Ву!Брановите линии на Огледалните Очила не треба да се користат за да се идентификуваат Загреаните Огледала бидејќи се повеќе и повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала.Компатибилен со следниве возила : Локација : Возач Страна година(и) Направи Модел Трим Белешки 98-2002 Форд Експедиција Еди Бауер, XLT 2001 Форд Ф-150 Харли-Дејвидсон Издание, Кралот Ранч, Лариат, XLT Супер Екипаж Модели Ое Број : F85 Z17683 GAB. Број на линк : FO1320161. Размена На Дел Број : F85 Z17683 GAB. FO1320161. Одговара Изберете : 2001-2002 Форд Ф1502000-2002 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА XLT1998-1999 Форд Експедиција и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди