• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Ливчиња За Прикривање Градник Со Долна Жица, Стил Г511

Женски Ливчиња За Прикривање Градник Со Долна Жица, Стил Г511

 
DEN 191.20

Количина на стоки
Достапно

Ханес Прикривање Ливчиња Женски Градник За Долна Жица - Бестселер! Совршен за вградени врвови и лесни ткаенини. Патентираните коректори за ливчиња се елегантни и мазни, така што нема да се покажат преку вашата облека. Ултра-тенката подлога не додава дополнителен волумен..се протега да се движи со вас. Мазната долна жица покриена со ткаенина нуди удобна целодневна поддршка. Надворешна чаша, заден центар, централен фронт : 82% Најлон, 18% Спандекс. Облоги за чаши : 100% Полиестер. Чаша Рампа : 100% Полиуретанска Пена. Центар Појас Поставата : 100% Најлон. 40ДД. Црна/Гола Чипка. Жени. Ханес. Прилагодлив. Беспрекорно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди