• Најдобра цена
  • Неодамнешно
17 Сребрена Битие Тркало Со Ултра Тркало 437-7718С+40

17 Сребрена Битие Тркало Со Ултра Тркало 437-7718С+40

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Ова Ултра Тркало Генеза 437 17 инчен дијаметар х 7.5 инчен Ширина Тркало е направен од 1 парче хромирани леано алуминиум и има носивост од 1,600 фунти. Има конусен тип на навртки за седишта од 60 степени и се продава поединечно. Хромирана Завршница; 1 Парче Леано Алуминиумска Конструкција; Компатибилен со TPMS (Систем за Следење На Притисокот во Гумите).


Карактеристики на понудата

Слични понуди