• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Резервација Столче за Седење 2pk, Повеќе Бои

Резервација Столче за Седење 2pk, Повеќе Бои

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

краток опис не е достапен Резервација Столче за Седење 2pk, Повеќе Бои : Совршено За четкање заби или кујна-помагање. Разновиден и цврст. Изработени од издржлив челик. Му помага на вашето малечко да пристапи до областите што не се достапни. 2 целосно собрани столици. 4 забавни бои. Димензии : 14.6 "L x 14.6" W x 12 " H. Модел# 0255701.


Карактеристики на понудата

Слични понуди