• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мочуришта Женски Стјуарт Чевли

Мочуришта Женски Стјуарт Чевли

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

КАРАКТЕРИСТИКИ На Мочуриштата Женски Стјуарт Чевли 100% Водоотпорен безшевен инјектиран 100% стабилизатор на гумени конструкции за враќање обезбедува природно вклопување и гумен надворешен ѓон под подножјето со Дурафреш био-технологија која се активира за борба против мирисот надворешниот ѓон против лизгање комбинира стандардно лизгање во ресторанот и Амортизирана хемиска отпорност. Водоотпорен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди