• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ричленд Столб Свеќи 3 3 Темносина Сет од 12

Ричленд Столб Свеќи 3 3 Темносина Сет од 12

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Ричленд Столб Свеќи 3 "х3" Темносина Сет од 12. Овој сет на висококвалитетни и разноврсни свеќи за столбови може да се користи во групирање за едноставна софистицираност; или секоја свеќа може да се користи поединечно за елегантна изјава. Со паметен дизајн веднаш под ширината на Столбот 3", Свеќите Од Ричленд Се вклопуваат во многу вазни и опции за држачи што ги прави вашите можности за дизајн бесконечни! Поединечно завиткани и обоени во текот. Совршен за свадби, свеќи за ресторани, свеќи за домашен декор или за маси за прием, настани и забави. Секогаш победник во секој амбиент! . За оптимална безбедност и подолго време на горење, свеќите на столбот секогаш треба да се користат со држач за свеќи од стаклен столб. (НОСИТЕЛИТЕ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ) • (12) Ричланд® Столб Свеќи Темносина • Рачно Истури, Без Мирис, 100% Памучни Фитили, Без Чад И Чисто Горење • Совршено За Дома, Свадби, Цркви, Ресторани И Настани • Спарете се со Нашите Држачи За Столбови Или Чинии (не се вклучени) • Димензии : нешто помалку од 3" (W) x 3" (H).


Карактеристики на понудата

Слични понуди