• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бура Оригинални Топла N Тот Риболов Наведуваш 2 3 16оз Топла Тигар

Бура Оригинални Топла N Тот Риболов Наведуваш 2 3 16оз Топла Тигар

 
DEN 208.64

Количина на стоки
Достапно

Зошто да промените нешто што функционира? Со вистинската метална усна, класичните калапи и истата непредвидлива акција за пребарување од страна на страна Оригиналната Бура За која е легендарна мамката, нема ништо ново во оваа мамка. Нема причина да има. Тоа е уште одат-на тролање мамка пердувите не можат да одолеат. Завршете ја приказната секој пат со премиум vmc® куки. Оригинална метална усна. Оригинални калапи, компоненти, обрасци и бои. Диви пребарување акција. Врвот наведуваш за тролање за перде. Премиум vmc® куки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди