• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Црни Капаци За Гуми-Додатоци За Гуми За Кампери, Теренци, Приколки, Камиони ,v и Многу Повеќе

Црни Капаци За Гуми-Додатоци За Гуми За Кампери, Теренци, Приколки, Камиони ,v и Многу Повеќе

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Не заборавајте да ја нарачате серијата JL ако имате резервна камера-вообичаена за 2018 година и понови возила. Овој Црн Резервен Капак На Гумата 35 Инчи сите Капаци на Гумите се достапни во големини 27-35 инчи. Ова ќе ги опфати сите кампери, rv, 4x4 и SUV.Сликите се печатат во САД користејќи мастило отпорно НА УВ за да се обезбеди најдобар квалитет. Проверете ја големината на страничниот ѕид на вашата гума (на пр. 255/75Р17=32 инчи) и зачувајте ја маката за размена. Заеднички големини се : 245/75р17( 32"), 255/70р17 (32"), 245/75р16 (31"), 225/75р16 (29"), 30х9, 5 (30") 215/75р15 (28"), 225/75р15 (28"). Сад Капаците На Тркалата се Изработени од Тешка Винилна Ткаенина Со Висок Степен, овој издржлив капак за гуми отпорен на УВ е дизајниран да трае. Ова се стандардните навлаки за гуми за дилери што ги продаваме на многу дилери на национално ниво. ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД : Капаците На Тркалата во САД се Отпечатени Во Средниот Запад, САД. Ништо подобро од слободата на отворениот пат во ВАШИОТ ТЕРЕНЕЦ или Р.в. и прикажување на вашата страст на капакот на гумата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди