• Најдобра цена
  • Неодамнешно
BareMinerals Мат ОСНОВА ЗАШТИТЕН ФАКТОР . оз. Тан 19

BareMinerals Мат ОСНОВА ЗАШТИТЕН ФАКТОР . оз. Тан 19

 
DEN 248.00

Количина на стоки
Достапно

Оваа супер лесна лабава подлога во прав го усовршува вашиот тен со градежна, чиста до целосна покриеност и свиленкаста мат завршница. Чистата минерална формула го замаглува изгледот на порите, помага во контролата на вишокот маснотии и ја штити вашата кожа со нехемиски минерални креми за сончање. Мрсна кожа, запознајте го вашиот совршен натпревар за подлога! 93% од жените виделе минимизирани пори*.


Карактеристики на понудата

Слични понуди