• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Веранда Лептис Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, 6 '7 9 ' 6

Веранда Лептис Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, 6 '7 9 ' 6

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат . Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање . Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди