• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Империја Уметност Директен Булдог Црно-Бели Миленичиња Слики На Обратна Печатена Стаклена Рамка Куче Ѕид Уметност, 24 18 1

Империја Уметност Директен Булдог Црно-Бели Миленичиња Слики На Обратна Печатена Стаклена Рамка Куче Ѕид Уметност, 24 18 1

 
DEN 3007.36

Количина на стоки
Достапно

Во ова парче земено од колекцијата Анодизирано Алуминиумско Стакло На Империја Арт Директ, булдог е прикажан во белата и црната слика за миленичиња. ЕАД беше пионер во развојот на калени уметнички стаклени панели пред четири години и продолжува да се шири на новите генерации користејќи ја оваа неверојатна технологија. Оваа итерација сега е создадена со обвивка на нашето обратно печатено стакло во силна алуминиумска рамка од вооружен метал. Рамката создаваesетска транзиција додека сеуште го штити и разубавува централниот дизајн на уметничкото дело. Обратно Отпечатено На Стакло. Анодизирана Алуминиумска Рамка За Лизгање. Дизајн На Џоди Педри. Доаѓа со претходно инсталирани закачалки за инсталација.


Карактеристики на понудата

Слични понуди