• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Во Временски Застој

Во Временски Застој

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

(Пијано Соло Личност). Снимен во оддалечен манастир во Верона, Лудовико Еинауди Во Временски Застој го истражува концептот на доловување емоции и искуства во еден момент во времето. Ова ексклузивно појавување на пијано фолио ги претставува сите 14 песни од албумот плус пет бонус парчиња. Лудовико Еинауди-Во Временски Застој.


Карактеристики на понудата

Слични понуди