• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Неет ДГ-Еленска Ракавица За Снимање

Неет ДГ-Еленска Ракавица За Снимање

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

Ракавица за снимање изработена од врвен квалитет податлива еленска кожа. Карактеристики засилени врвови на прстите, прилагодување на ременот за кука и јамка и еластична влошка за зглоб за удобно вклопување. Неет ДГ-1 Еленска Ракавица За Снимање : Врвен квалитет еленска кожа. Засилени совети за прсти. Еластична вметнување на зглобот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди