• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Микро МХП Врти Прачка

Микро МХП Врти Прачка

 
DEN 191.20

Количина на стоки
Достапно

Серијата micro MXP rod е дизајнирана како совршена прачка за ултралесен и Лесен Риболов за видови како пастрмка и панфиш.Карактеристики : - композитна графитна конструкција Од Дурафибер-рачка Од Природна плута-водичи За Алуминиум-оксид Со Динафлоу-вградени Чувари На Куки Спецификации : - Тип : Предење-Должина : 6'- Парчиња : 1-Моќност : Светло-Дејство : Брзи Водичи : 7 + Тежина На Линијата На Врвот : 2-6 фунти.- Наведуваш Тежина : 1/32-3/16 мл.- Тежина : 3,2 мл. Микро МХП Врти Прачка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди