• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Envelopes.com Двојно Прозорец Фактура Коверти Со Кора и Печат

Envelopes.com Двојно Прозорец Фактура Коверти Со Кора и Печат

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

Пликовите со Фактури Со двоен Прозорец се специјално дизајнирани да чуваат Фактури За Брзи Книги. Името на компанијата или адресата за враќање ќе се редат и ќе се прикажат совршено преку горниот прозорец, додека поштенската адреса ќе се прикаже низ долниот прозорец. Совршен плик за сите Брзи книги фактурирање и сметководствени пораки. Пликови со фактура Со двоен Прозорец (4-1/8 "х 9-1/8") со Кора и Заптивка : Големина : 4-1/8" х 9-1/8". Метод на запечатување : Кора и Запечатување. Тежина на хартија : 24 фунти.


Карактеристики на понудата

Слични понуди