• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Старбокс Крафт Меур Поштари 10, 5х16 - # Самозапечатувачки Обложени Пликови

Старбокс Крафт Меур Поштари 10, 5х16 - Самозапечатувачки Обложени Пликови

 
DEN 344.00

Количина на стоки
Достапно

r Starboxs Крафт Меур Пошта Внатре Димензии : 10.5"x15.5"r Целосна превозот плик Надвор Димензии : 10.75"x16.75"r 52# Крафт Хартија со 3/16" Меур Внатрешни Работи за супериорна заштита додека во праткатаr Лепило Кора-N-Печат за брзо пакување и превозотr Пакет од 200 добро за е-трговија, personal употреба, Или КанцеларијаR Крафт Меур Пораки Се Лесни За ракување и многу повеќе лесни во споредба со брановидни картони. За испорака на предмети за кои е потребно амортизирање во индустријата за малопродажба, здравствена заштита и меки производи. Премиум испраќачи со меур лагер со висока јачина за заштита од оштетување на база на вода. Крафт-пошта обложени со меурчиња кои обезбедуваат најдобра комбинација на сила и заштита. Поместени превозот коверти кои можат да бидат напишани или имаат налепници и етикети прикачени на.


Карактеристики на понудата

Слични понуди