• Најдобра цена
  • Неодамнешно
С. Поло Асн. Машки Џеб Тексас Шорцеви

С. Поло Асн. Машки Џеб Тексас Шорцеви

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Спремни да се облечат И да си одат, Американскиот Поло Асн. Машките 5 Џебни Тексас Шорцеви се совршена пролет од суштинско значење. Спарете се со бели патики и класична маичка за викенд изглед кој никогаш нема да разочара. Тие се доволно удобни за носење секој ден, и ветуваме дека нема да ве спречиме! Лесно се вклопуваат преку колкот и бутот; хитови над коленото. Моделот е април. 6'1" носење големина 32. Машина За Перење. Увезени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди