• Најдобра цена
  • Неодамнешно
И. П. Генерички Алкални Ааа Картички Батерии За Општа Намена

И. П. Генерички Алкални Ааа Картички Батерии За Општа Намена

 
DEN 142.24

Количина на стоки
Достапно

Генеричките Алкални Ааа Батерии се одличен начин за напојување на вашите уреди со низок одвод. За сигурност во уредите, го користите секој ден, Алкалните батерии обезбедуваат енергија што трае се додека конкуренцијата. Никогаш не мешајте стари и нови батерии. Ако измешате стари и нови батерии, ќе ги добиете само перформансите на старата батерија со пониски перформанси. Плус, ќе ризикувате формирање на корозија и водороден гас. Генерички Alk Aaa Картичка 8pk.


Карактеристики на понудата

Слични понуди