• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тојо Прокс Спорт А С П265 35Р 101ј Патничка Гума Одговара: - Тесла С Кариран, Ауди А Кватро Л

Тојо Прокс Спорт А С П265 35Р 101ј Патничка Гума Одговара: - Тесла С Кариран, Ауди А Кватро Л

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Тојо Прокс Спорт А/С П265/35Р21 101ј Патничка Гума цела сезона шара. Црн страничен ѕид. 50.000 милји ограничен производител гаранција за живот на шарите за Големини со Оценка V - и W, 40.000 милји ограничен производител гаранција за живот за Y-и (Y) - номинални големини и 50% од наведената гаранција за километража за задни гуми во влечкави фитинзи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди