• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пластичен Модел Комплет - ' Шевел 1: 25

Пластичен Модел Комплет - ' Шевел 1: 25

 
DEN 511.84

Количина на стоки
Достапно

Изберете од огромен избор на прецизно детални автомобили, авиони и многу повеќе! Научете да градите со вашите раце, како да обрнете внимание на деталите и организацијата. Овој пакет од 9, 25х6, 5 инчи ги содржи парчињата за изградба на модел 1968 Шеви Шевел СС 396 : 120 + парчиња, лепак и боја. 7 + часови време на градење. Препорачани возрасти 14 години и повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење. Не е погоден за деца под 3 години. Увезени. Пластичен Модел Комплет - ' 68 Шевел СС 396 1 : 25.


Карактеристики на понудата

Слични понуди