• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Џерзи Машко И Големо Машко Руно Отворени Долни Спортски Панталони, До Големина 3XL

Џерзи Машко И Големо Машко Руно Отворени Долни Спортски Панталони, До Големина 3XL

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Нашите дуксери со отворено дно се задолжителни ако барате и удобност и стил. Нашата пантолона е идеална и за лежење и за трчање. Внатрешниот брз кабел може да се прилагоди за прилагодено вклопување, додека страничните џебови ви овозможуваат безбедно да ги носите вашите предмети. Нашата пантолона со отворено дно е отпорна на таблети и останува мека и издржлива, измијте ја после миење. Јерзис Машко Руно Отворени Панталони Со Отворено Дно : отворени панталони за потење на дното. Руно со средна тежина. Брз кабел за прилагодлив струк. Пилула отпорни руно. Странични џебови за чување на предметите безбедни. Достапно во различни одлични бои. 50% Памук / 50% Полиестер, 49% Памук / 51% Полиестер. Џерзи Точка Бр. R974 MP.


Карактеристики на понудата

Слични понуди