• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Интегра, ИТА39059, Премиум Гел Мастило Стап Пенкала, Десетина

Интегра, ИТА39059, Премиум Гел Мастило Стап Пенкала, Десетина

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Премиум Пенкалата за гел нудат удобни гумени рачки и цврсти совети за метални топчиња. Постојаното, водоотпорно гел мастило обезбедува постојано непречено пишување. Вклучете хромирани метални клипови и совети. Не може да се полни. Интегра .7мм Премиум Гел Стап Пенкала, 12 / Десетина (Количина) Трајно, водоотпорно гел мастило обезбедува постојано непречено пишување. Удобни гумени рачки и цврсти совети за метални топки. Вклучете хромирани метални клипови и совети. 0,7 мм; непополнување; Црно мастило. 12 / Десетина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди