• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Revlon Root Избришете Трајна Боја На Коса, Боја За Коса Со Допир Дома Со Четка За Апликатор За Повеќекратна Употреба, Сива Покриеност, Темно Русокоса, 3. фл оз

Revlon Root Избришете Трајна Боја На Коса, Боја За Коса Со Допир Дома Со Четка За Апликатор За Повеќекратна Употреба, Сива

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Корени (дури и сиви!) исчезнете за само пет минути со нашата постојана формула подготвена за употреба, без неред што беспрекорно одговара на водечките нијанси на боја на коса. Постојаната формула за боја на коса беспрекорно одговара на водечките нијанси на боја на коса со 100% сива покриеност за прекрасни резултати. Како магија, нашата формула за допир на коренот ги трансформира вашите корени за да одговараат на бојата на вашата коса за само 5 минути—без разлика дали станува збор за домашна или салонска боја за коса. Бришењето на коренот е добитник на Наградата За Убавина На Убавината На Привлечноста За Покривање На Коренот/Боја На Коса во 2019 година. Секоја конзерва боја може да се користи до 3 пати! Ние ја дизајниравме конзервата така што млазницата може лесно да се отстрани за чистење и вклучени се 3 пара ракавици, така што сте поставени за секоја апликација. Подготвен за употреба може да ги издава двата креми одеднаш. Само пумпајте ја конзервата, измешајте ја формулата во капачето (да, се удвојува како сад за мешање) и нанесете ја со вклучена четка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди