• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Џонс Бар-Б-П Слатка И Танги Скара Сос-оз

Џонс Бар-Б-П Слатка И Танги Скара Сос-оз

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Семејството Опеѕонс секојдневно го правеше својот сос од нула со децении. За прв пат досега, сега можете да ја рекреирате магијата На Џонс СКАРА во вашиот дом. Отворете шише Џонс Бар-Б-П Сладок И Лут сос ЗА СКАРА и истурете го преку ребра, пилешко или свинско месо и уживајте!Можете да го користите и како маринада или сос за потопување - не можете да погрешите.Нашиот целосно природен сос ЗА СКАРА е направен со љубов во Канзас сити. Џонс бар - Б-П Сладок И Лут Сос ЗА СКАРА-15 мл.


Карактеристики на понудата

Слични понуди