• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Флеш Мебел Висок Грб Темно Сива Мрежа Officeономски Вртлив Канцелариски Стол Со Црна Рамка и Превртени Раце

Флеш Мебел Висок Грб Темно Сива Мрежа Officeономски Вртлив Канцелариски Стол Со Црна Рамка и Превртени Раце

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Вградена Лумбална Поддршка. Контура Темно Сива Мрежа Тапациран Седиште СО Кал 117 Огноотпорни Пена. Копчето За Прилагодување На Затегнатоста на навалување ја прилагодува отпорноста на навалување наназад на столот. Во комбинација со контурно обложено седиште со раб на водопад за ослободување од притисок и висок грб овој извршен канцелариски стол ќе се интегрира во секој простор. Ставете го стариот стол да се одмори, имајќи поддршка од officeономски канцелариски стол ќе ви помогне да го подобрите вашиот став кога веќе не мора да седите во непријатност. Дизајн Со висок Грб со мрежест материјал што дише. Пневматско Прилагодување На Висината На Седиштето. Механизмот за Заклучување на навалување го камења/навалува столот и се заклучува во исправена положба. Најлонска Основа со 5 Ѕвезди со Тркалца со Двојни Тркала. Ако сакате да работите со подигнат стол високо, столот за превртување на раката е совршен што ви овозможува да ги превртувате рацете нагоре како стол без раце додека се приближувате до вашето биро. Нема да имате проблем да ја преземете одговорноста за вашиот работен ден сместен на овој officeономски канцелариски стол со висок грб со превртени раце. Мрежестите канцелариски столови се популарни поради нивниот вентилиран мрежест материјал што овозможува воздухот да циркулира до грбот, одржувајќи ве ладни и смирени. Овој модерен канцелариски стол е опремен со лост за контрола на висината на седиштето и го активира потпирачот на седиштето.


Карактеристики на понудата

Слични понуди