• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Систем За Следење На Притисокот Во гумите Сензор Монтажа Бенд Одговара избери: 2007 - ФОРД Ф150, 2005-ФОРД БЕГСТВО

Систем За Следење На Притисокот Во гумите Сензор Монтажа Бенд Одговара избери: 2007 - ФОРД Ф150, 2005-ФОРД БЕГСТВО

 
DEN 511.52

Количина на стоки
Достапно

Систем За Следење На Притисокот Во Гумите Сензор За Монтирање Лента За Мониторинг На Притисок Во Гумите Систем За Монтирање На Сензорот Дополнителни Карактеристики Реквизит 65 Предупредувачки Текст : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучително и олово, за кое Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикува рак и вродени дефекти и друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на www.P65 Warnings.ca.gov. Одговара Изберете : 2007-2008 Форд Ф150 2005-2008 ФОРД БЕГСТВО 2008-2010 ФОРД Ф250 2007-2009 ФОРД ФОКУС 2008-2010 ФОРД Ф350 2007-2009 форд МУСТАНГОТ 2007-2010 ФОРД ЕЏ 2006-2010 ФОРД ЕКСПЛОРЕР 2007-2011 Форд Ренџер 2007-2009 форд Фузија 2007-2010 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА 2008-2010 ФОРД бик 2007-2010 форд еконолин 2006-2007 ФОРД ПЕТСТОТИНИ 2007-2010 форд експлорер СПОРТ ТРАК 2009-2010 ФОРД ФЛЕКС 2005-2008 МЕРКУР МАРИНЕР 2006-2011 форд краун викторија 2007-2010 линколн МККС 2006-2011 Меркур ГРАНД Маркиз 2008-2009 форд БИК Х 2006-2010 линколн градски автомобил 2007-2009 ЛИНКОЛН МКЗ 2009-2010 ЛИНКОЛН МКС 2007-2009 МЕРКУР МИЛАН И ПОВЕЌЕ - Додадете Го Вашето Возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди