• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Јавори Килими Потресени Боемски Дијамант Слонова Коска

Јавори Килими Потресени Боемски Дијамант Слонова Коска

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Килимите Со Јавори Ја Потресоа Боемската Дијамантска Област и Колекцијата Тркачки Килими ќе додадат модерен шмек во секоја просторија од вашиот дом. Трендовската палета на бои на крем и сива боја лесно ќе се вклопи со секој постоечки декор. Колекцијата на затворен потресен бохо килим е направена со 100 проценти полиестерско предиво и поддршка од латекс отпорна на лизгање за да ги задржите вашите килими на место. Оваа Бохо Колекција е достапна во големини кои се движат од 1'8"x2'10" акцентни килими до 2'x6' тркачки килими до Површина од 7'x10'. Акцентот и тркачките килими се перат во машина, а големината на тепихот во областа е чиста или професионално чиста. Килимите Од Јавор Потресени Боемски Дијамантски Килим Колекцијата има стил и издржливост за секоја просторија од вашиот дом, вклучувајќи влез, ходник, дневна соба, спална соба, канцеларија, трпезарија и домашна канцеларија. 100% Полиестерски Куп. Текстурирана, Исечена Конструкција За Печатење На Купови. Дамка и Бледнеат Отпорни. Бохо Дијамант Дизајн. Достапни големини се 1'8"x2'10", 2'6"x3' 10" Акцентни Килими, 2'x6'и 2' 6"x10" Тркачи и 5'x7' и 7'x10' Површина Килими. Сите Големини Изградени со Поддршка Од Латекс Отпорна на Лизгање. Големините на акцентот и Тркачот се Перат Во Машина. Големините на тепихот во областа се Чисти На Самото место Или Професионално Чисти. Домашно Направено.


Карактеристики на понудата

Слични понуди